Kategorie
Aktualności

Żyj w nowym mieszkaniu

Osiedle zielone to nowa koncepcja na rynku nieruchomości. Składa się z ekologicznych domów, które są bardziej przystępne cenowo i wydajne. Za pomocą sztucznej inteligencji domy te można zaprojektować dowolnie.

Mieszkanie było idealnym miejscem do zamieszkania. Mieszkanie stało się domem dla jego mieszkańców. Mieszkańcy mieszkania przeżywają wiele kłopotów z sąsiadami.

Kategorie
Aktualności

Niedrogie mieszkania

Małe mieszkania są dla ludzi idealne, ponieważ są łatwe w utrzymaniu i niedrogie. Małe mieszkanie to idealna przestrzeń życiowa dla wielu osób. Mieszkania stanowią główną część rynku nieruchomości.

Zapewniają niedrogie mieszkania dla osób, których nie stać na zakup domu, a nawet wynajem mieszkania. Gwałtownie rosnąca populacja i urbanizacja doprowadziły do zapotrzebowania na więcej mieszkań. W ciągu ostatniej dekady liczba mieszkań wzrosła o 50%.

Kategorie
Aktualności

Projektujemy nieruchomości

W szczególności poszukuje się terenów związanych z zielenią. Ludzie chcą mieszkać i otaczać się zielenią i roślinami. Badacze zajmujący się gospodarką mieszkaniową i analizą rynku mieszkaniowego zwykle rozpoczynają swoje prace od stwierdzenia, że mieszkanie to specyficzne dobro (unique commodity).

Mianowicie nie jest już ważne samo zaspokojenie podstawowej potrzeby człowieka, jaką jest potrzeba schronienia i bezpieczeństwa. Powszechnie oczekuje się wartości podstawowej jaką jest mieszkalnictwo oraz wartości dodanej gwarantowanej w pakiecie z lokalem mieszkaniowym. Najczęściej jest wymienianych pięć cech stanowiących o wyjątkowości mieszkania.

Kategorie
Aktualności

Pomysły na mieszkanie

Standard obejmuje możliwość skorzystania z urządzeń rekreacyjnych jak i usługowych. Zważając na te kwestie trzeba przyznać, że standardy mieszkaniowe ulegają nieustannym zmianom. Zmiany te podyktowane są przez zmieniające się preferencje i rosnące potrzeby jednostek.

Z drugiej strony jest on zdeterminowany przez wzrost zamożności społeczeństwa – czyli rosnące możliwości finansowe potencjalnych inwestorów. Podnoszenie standardów mieszkań jest związane z postępem cywilizacyjnym. Zauważalne są nieustanne zmiany aspekcie wyposażenia i powierzchni. Warunki mieszkaniowe, a co za tym idzie standard mieszkaniowy ulega nieustannej poprawie.

Kategorie
Aktualności

Mieszkanie i miejsce na samochód

Ludzie nie lubią być obarczeni dodatkowymi kosztami związanymi z codziennym życiem. Z tego względu wolą zapewnić sobie własne miejsce postojowe i zawsze cieszyć się wolnym miejscem. Dodatkowo posiadanie miejsca postojowego to oszczędność czasu, ponieważ dana osoba nie musi jeździć i poszukiwać miejsca – by zostawić swój samochód.

W szczególności miejsce postojowe okazuje się ważne, kiedy musimy coś przenieść z samochodu do mieszkania. Najczęściej są to zakupy, których nierzadko jest dużo i są ciężkie. Z tego względu nie samym atutem jest posiadanie miejsca postojowego, ale dokładna jego lokalizacja.

Kategorie
Aktualności

Potrzeby nowych klientów na rynku mieszkaniowym

Pierwotny rynek mieszkaniowy zapewnia swój rozwój dostosowywaniu się do coraz to nowszych preferencji swoich nabywców. Poznawaniu potrzeb nabywców nowych lokali mieszkalnych oraz nowych powierzchni związanych z przestrzenią i udogodnieniami mieszkalnymi.

Klienci pojawiający się na tym rynku stają się coraz bardziej wymagający – co przyczynia się do nieustannego rozwoju. Można również powiedzieć, że rozwój ten jest nieunikniony, a powstała konkurencja na rynku sprzyja kreatywności i poszukiwaniu nowych rozwiązań. 

Kategorie
Aktualności

Mieszkania na sprzedaż

Chcesz kupić mieszkanie w Poznaniu lub okolicach koniecznie zapoznaj się z ofertą nowej inwestycji zlokalizowanej w sąsiedztwie Poznania jaką jest Osiedle Poznańskie.

To osiedle wielorodzinnych budynków typu blok gdzie umiejscowione są mieszkania typu kawalerka, jedno, dwu, trzy i cztero pokojowe. Mieszkania są dobrze wykończone, maja nowoczesny układ pomieszczeń i są bardzo komfortowe. Każdy znajdzie w nich spokój i to czego oczekuje od nowego mieszkania.

Kategorie
Aktualności

Rynek mieszkań pod Poznaniem – jak się prezentuje?

Jeżeli szukasz mieszkania pod Poznaniem i patrzysz co się dzieje aktualnie na rynku to z pewnością zauważyłem naszą wyróżniającą się ofertę.

Nowe mieszkania w atrakcyjnej cenie już w sprzedaży. Nasza inwestycja powstaje pod Poznaniem, na skraju lasu. Znajdziesz tam spokój i ciszę. Sprawdź ceny mieszkań na naszym osiedlu i skontaktuj się z nami już dziś!

Kategorie
Aktualności

Dobra oferta na nowe mieszkania w Poznaniu

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną cenę na nasze nowe mieszkania. Koniecznie sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie. Doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na nowe mieszkania. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią przez co zyskujesz fajną cenę. Zobacz wszystkie korzyści jakie Ci dajemy w cenie.

Kategorie
Aktualności

Bliźniaki w naszej ofercie

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty nowych bliźniaków które zlokalizowane są pod Poznaniem w Komornikach. To doskonała propozycja dla osób szukających domu na obrzeżach miasta w spokojnej okolicy. Sprawdź na stronie wszystkie korzyści i ceny. Zapraszamy!

Oferujemy Państwu nowe domu na sprzedaż pod Poznaniem. Zamieszkaj w Komornikach – blisko Poznania. Bardzo ładna okolica. Spokój i cisza. Nasze domy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Cechuje naszą inwestycję atrakcyjna cena. Po za tym otrzymujesz jeszcze wiele innych korzyści. Poznaj je wszystkie!